Kalendārs


 

DŽEZA MŪZIKAS KONCERTS UN IMPROVIZĀCIJAS KOPĀ AR VERONIKU CHI CHI

31. OKTOBRIS 19.00Otrdiena
2023


Veronika Chi Chi ir viena no ievērojamākajām džeza vokālistēm Lietuvā, viņas mūziku caurstrāvo gan tradicionālās, gan mūsdienu džeza improvizācijas. Perfekts dvēselisks balss skanējums apvienojumā ar prasmīgām improvizācijām; apburoša džeza dāma ar mūsdienīgu pieskaņu. Lai vislabāk saprastu Veronikas mūziku, obligāti jānoklausās viņas debijas albums “Singer of a 1000 faces”, jo tas izsaka visu par viņu.

Veronika studējusi Lietuvā un Vācijā, un kopš 2012. gada regulāri uzstājas uz džeza mūzikas skatuvēm visā pasaulē. Papildus aktīvai darbībai kopā ar savu kvartetu, Veronika muzicē arī duetā ar savu vīru Dmitriju Golovanovu, dzied retro-svinga trio “The Ditties”, darbojas laikmetīgās opermūzikas žanrā un piedalās daudzos citos mūzikas projektos, uzstājoties Amerikā, Ķīnā, Krievijā un visā Eiropā.

“Singer of a 1000 faces” ir visīstākais džeza albums, kas parāda Veroniku kā pieredzējušu komponisti un spēcīgu kvarteta līderi. Sadarbojoties ar labākajiem Lietuvas un Igaunijas džeza mūziķiem, lielākā daļa dziesmu šajā albumā tapusi ar pirmo mēģinājumu. Drosme un rotaļīgums caurvij visu albumu. Pašas Veronikas kompozīcijas, džeza standarti un viņas brīnumainā balss aizkustinās ikviena klausītāja dvēseles stīgas.

“Jam Session” mūzikas vakara koncepts veidots kā džeza mūzikas, improvizācijas pasākums brīvā, nepiespiestā atmosfērā. Pasākuma pirmajā daļā uzstāsies uzaicinātais viesmākslinieks kopā ar pavadošo grupu. Pasākuma otrajā daļā pievienosies LMMDV Populārās un džeza mūzikas nodaļas audzēkņi, izpildot brīvās improvizācijas. Muzikālo vakaru apmeklētājiem “Jam Session” laikā ir iespēja labāk iepazīt džeza mūziku, izglītoties šajā jomā un iepazīt Latvijā un Eiropā pazīstamus māksliniekus.

Mūziķu sastāvs:
  • Veronika Chi Chi | vokāls
    Andris Buiķis | bungas
    Deniss Paškevičs | saksofons
    Zanda Ciemīte | klavieres
    Rustams Bagirovs | akordeons
Papildus informācija: https://www.facebook.com/jamsessionliepaja

Atrašanās vieta:

Koncertzāles “Lielais dzintars” 2. stāva publiskā zona


Pasākuma ilgums:

19.00-21.00 / 2h


Organizē:

MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola sadarbībā ar biedrību “Kurzemes radošās industrijas attīstības centrs”


Atbalsta:

SIA “Lielais Dzintars”,  Valsts Kultūrkapitāla fonds