Kalendārs


DEMENCES DATU DARBNĪCAS IZSTĀDĒ “PIENA DIENASGRĀMATAS”

4. NOVEMBRIS 15.00Sestdiena
2023


30. septembrī, 21. oktobrī un 4. novembrī no plkst. 15.00 līdz 18.00 izstādes “Piena dienasgrāmatas” ietvaros aicinām piedalīties Annas Priedolas un Latvijas Laikmetīgās mākslas centra mākslas mediatoru vadītās “Demences datu darbnīcās”, kurās apmeklētāji tiek aicināti veidot datu receptes savas kognitīvās veselības veicināšanai. Tās varēs gan aplūkot, gan izgaršot, atraktīvā un nepiespiestā veidā iepazīstot izaicinājumus, ko rada organisma novecošanās un cilvēces centieni to attālināt.

Darbnīcu materiāli būs mums ikdienā pieejami un pazīstami pārtikas produkti, kas darbnīcas laikā iegūs jaunu nozīmi. Darbnīcas radošajā procesā vērosim, kādu stāstu mums var palīdzēt izstāstīt piens? Un vai ar sagrieztiem dārzeņiem var parādīt statistiku? Paprika, salāti, rieksti, gurķi – visdažādākie pārtikas produkti palīdzēs mums labāk izprast skaitļus un datus par demenci un pārdomāt mūsu ikdienas ēšanas paradumus, un to, kā tie ietekmē mūsu labbūtību.

Darbnīcas apmeklējums ir bez dalības maksas, visi nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Ja jums ir interese par projektu uzzināt vairāk vai vēlaties pieteikt grupas apmeklējumu izstādē, lūdzam sazināties ar mākslinieci Annu Priedolu, rakstot anna.priedola@liepu.lv vai zvanot +371 29586893.

Jauno mediju mākslinieces, Liepājas Universitātes docentes Annas Priedolas izstāde “Piena dienasgrāmatas” līdz 3. novembrim apskatāma koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā “Civita Nova”. Izstādē māksliniece caur datu vizualizācijām un demences pieredzes stāstiem audio formātā iepazīstina un attēlo ar demenci sirgstošo senioru ikdienu un uztveres procesus, sociālpolitiskās realitātes un cilvēcisko attiecību interpretāciju, kā galveno izteiksmes līdzekli izmantojot pienu un tā produktus.

Izstādi un radošās darbnīcas organizē Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar koncertzāli “Lielais dzintars”. To īstenošanu atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Kurzemes plānošanas reģions un Latviešu vēsturiskās zemes un Liepājas Universitāte.


"Demences datu darbnīcas" Liepājas koncertzālē

Atrašanās vieta:

Civita Nova 1


Organizē:

SIA Lielais Dzintars


Saistītie jaunumi