Kalendārs


 

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS/LV

9. OKTOBRIS 11.00Svētdiena
2022


Katru svētdienu plkst. 11.00 aicinām doties aizraujošā pastaigā un atklāt Liepājas koncertnama dārgumus!

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” ir kļuvusi par 21. gadsimta Liepājas simbolu, kas augsti novērtēts kā Latvijā, tā arī starptautiski. Nav iespējams nepamanīt grandiozo ēku, kas Liepājas panorāmā ierakstījusies kā varens, daudzšķautņains dārgakmens, tomēr vēl unikālāku šo māju vērš tieši tās saturs. Koncertzāles ekskursijas aicina atklāt un izzināt, kā vienu, tā otru!

Ekskursijas laikā gida pavadībā ielūkosieties kā Lielajā zālē, tā arī citās koncertu un mākslas telpās, kur ikdienā uzturas ap 400 esošo un topošo mūzikas profesionāļu. Jums būs iespēja gan kāpt uz skatuves, gan arī baudīt brīnišķīgos panorāmas skatus, kas paveras no ēkas septītā stāva. Tāpat jūs uzzināsiet daudz interesantu faktu par Liepājas muzikālo tradīciju vēsturi, koncertzāles tapšanas gaitu, tās māksliniecisko programmu un mājas plašajām iespējām.

Pieejamas kā publiskās, tā arī individuālās ekskursijas.

Publiskās ekskursijas:

  • notiek katru svētdienu plkst. 11.00;
  • pieejamas latviešu valodā, tomēr gids pielāgojas grupas dalībniekiem un vajadzības gadījumā runā arī angliski un krieviski;
  • cena – 4.00 eiro pieaugušajiem, 3.00 eiro skolēniem, studentiem, pensionāriem, personām ar I un II grupas invaliditāti un viņu pavadoņiem.


Individuālās ekskursijas:

  • var pieteikt jebkurā dienā koncertzāles noteiktā darba laika ietvaros;
  • vēlams pieteikt vismaz 3 dienas iepriekš;
  • pieejamas latviešu, angļu un krievu valodā;
  • Cena grupai no 1 līdz 8 personām: 25 eiro latviešu valodā un 30 eiro angļu vai krievu valodā. Dalības maksa par katru nākamo dalībnieku: pēc publisko ekskursiju cenrāža (3.00-4.00 eiro/pers.).


Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ekskursija ir bez maksas, apmeklējot to kopā ar vecākiem vai aizbildņiem.

Sīkāka informācija un pieteikšanās, zvanot uz koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centra tālruni 634 24 555 vai sūtot vēstuli uz e-pastu: info@lielaisdzintars.lv .

Informācijas centra darba laiks:
P.–Pk.: 11.00 – 17.00
(pusdienu pārtraukums 14.00 – 14.30)
Se., Sv.: 10.00 – 15.00

INFORMĀCIJA APMEKLĒTĀJIEM:

Aicinām apmeklētājus būt atbildīgiem un palikt mājās, ja jūtat elpceļu infekcijas slimības pazīmes. Tāpat rekomendējam lietot sejas aizsargmaskas apmeklējuma
laikā, atrodoties ārpus savas sēdvietas.

Organizē: Lielais dzintars

Uzziņām:
+371 634 24555
info@lielaisdzintars.lv
www.lielaisdzintars.lv


Pasākuma ilgums:

11.00-12.00 / 1 h


Organizē:

Lielais dzintars