Kalendārs


 

GAIŠĀS NAKTIS

16. MARTS 14.00Sestdiena
2024


Kristīne Brīniņa, Henriks Eliass Zēgners • Režisore – Kristīne Brīniņa

"Gaišās naktis" ir dokumentāla izrāde par trim vīriešiem, kas nokļuvuši cietuma ieslodzījumā vēl būdami jaunieši. Tas ir stāsts par pieaugšanu kameras sienās, meklējot iespēju sākt dzīvi no jauna. Kas noved līdz krīzes brīdim, kurā tiek pastrādāts noziegums? Kādi iekšējie procesi pavada ieslodzītos? Un cik daudz par to zina pārējā sabiedrība? Atbildēs uz šiem jautājumiem netrūkst skaudruma, taču tās caurvij arī humors un cilvēciskas ilgas, kuras pazīst ikviens.

"Gaišās naktis" ir horeogrāfes Kristīnes Brīniņas otrais radošais darbs, kas top sadarbībā ar Liepājas teātra jaunajiem aktieriem. Tas būs turpinājums sabiedriski aktīvu un sociāli iekļaujošu laikmetīgās skatuves mākslas darbu veidošanā.

Lomās: Valts Skuja, Kārlis Artejevs, Artūrs Irbe, Hugo Puriņš, Madara Kalna

Scenogrāfs un kostīmu mākslinieks - -8
Komponiste – Spāre Vītola
Gaismu mākslinieks – Toms Streilis

Izrāde paredzēta gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, taču neiesakām to skatītājiem, kas jaunāki par 13 gadiem. 

Pirmizrāde 2023. gada 7. decembrī Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē “Lielais dzintars”


Stundu pirms katras eksperimentālajā zālē plānotās "Liepājas teātra" izrādes koncertzāles "Lielais dzintars" 7. stāvā darbosies bārs "Čello"! Lai nesteidzīgi baudītu atspirdzinājumus un brīnišķīgo panorāmas skatu pāri pilsētai, aicinām jau savlaicīgi veikt galdiņa rezervāciju "Tiamo" grupas aplikācijā vai sazināties ar "Čello" pārstāvjiem pa tālruni 634 51072 (darba dienās 11:00-16:00).


Atrašanās vieta:

Eksperimentālā skatuve


Organizē:

Liepājas teātris


Saistītie pasākumi


JŪNIJS