Kalendārs


ADELE Tribute Show - Someone Like You (The Adele Songbook)

26. DECEMBRIS 19.00Pirmdiena
2022


Jau šajā ziemā, pirmo reizi, Adeles labākie hiti izskanēs Liepājas pilsētā!

Koncertprogramma "Someone Like You" ir izcils dzīvā izpildījuma koncertuzvedums ar satriecošu vokālu, īpaši talantīgu grupu un pasaulē iecienītākās dziedātājas Adele hitu repertuāru.

Visa koncerta garumā klausītāji būs daļa no elpu aizraujoša notikuma, kurā Keitija Markema- Lielbritānijas “X Factor” fināliste - kopā ar mūziķiem no Londonas izpildīs visus Adeles populārākos hitus, tostarp dziesmas no pavisam jaunā albuma “30”.

Dziedātāja Adele personīgi izvēlējās "X Factor" finālisti Keitiju Markemu dalībai "Adele Special" raidījumā BBC. Toreiz Keitija Markema nevarēja pat sapņot, ka šova laikā varēs dalīt skatuvi ar savu elku, taču šī uzstāšanās reize kļuva par atskaites punktu “Someone Like You - The Adele Songbook” ilggadējai pasaules tūrei. 

Sagatavojieties no jauna iemīlēties dziesmās, kas ir aizkustinājušas mūsu sirdis, tostarp “Make You Feel My Love”, “Someone Like You”, “Rolling In The Deep” un “Skyfall”,  kā arī jauno materiālu -  “Easy On Me”, “I Drink Wine”, “Oh My God” un vēl daudzas dziesmas! 


Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

19.00-21.00 / ~ 2 h


Organizē:

YOU ARE events Liepāja SIA