Kalendārs


“LAIMAS” LABDARĪBAS NAMIŅA DARBNĪCA

14. DECEMBRIS 18.30Ceturtdiena
2023


“Laimas” labdarības namiņa projektā piedalās bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem – gan bērni no daudzbērnu, audžu, maznodrošinātām ģimenēm, gan bērni ar invaliditāti. Projekts tiek īstenots ciešā sadarbībā ar reģionu sociālajiem dienestiem.

Šogad “Laima” labdarības namiņš rīko 10 labdarības darbnīcas visā Latvijā. Tajās visi kopīgi radīsim vārdu kartītes 1200 dāvanām. Gaidīsim ikvienu koncertzālē! Dalība darbnīcā ir bez maksas.

Ja esi nolēmis kļūt par dāvanas sarūpētāju, aicinām iegādātās dāvanas bērniem nest uz darbnīcu, lai tās jau pavisam drīz sasniegtu bērnus. Plašāka informācija un bērnu zīmētās kartītes no 22. novembra pieejamas www.laimasnamins.lv.

Par projektu:

“Laimas” labdarības namiņš ir vieta, kur šo bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastopas ar cilvēkiem, kuri ir gatavi tos piepildīt. Bērnu zīmētās kartītes glabā ļoti dažādus sapņus par Ziemassvētku dāvanām – sākot no ikdienā nepieciešamām lietām, kā apģērbs, apavi, gultas veļa, sporta tērpi un skolas somas, līdz lietām, kas noderīgas bērnu kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un dažādu talantu izkopšanai, piemēram, slidas, florbola nūjas, velosipēdi un mūzikas instrumenti. 

Vienpadsmit gadu laikā ar sabiedrības atbalstu esam sarūpējuši svētku dāvanas 12 220 bērniem visā Latvijā.

Darbnīca tapusi sadarbībā ar koncertzāli “Lielais dzintars”.


Pasākuma laikā tiks fotografēts. Uzņemtās fotogrāfijas var tikt izmantotas pasākuma publicitātei “Laima” sociālajos tīklos, mājas lapā laimasnamins.lv.


Atrašanās vieta:

Koncertzāles “Lielais dzintars” 2. stāva publiskā zona


Organizē:

AS “Orkla Latvija”