Kalendārs


 

LMMDV “Mūzikas, mākslas un dizaina dienas 2025”. IZSTĀDE

17. JŪNIJS - 7. JŪLIJS



Otrdiena
2025


Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas “Mūzikas, mākslas un dizainu dienu 2025” ietvaros no 17. jūnija līdz 7. jūlijam Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” 1., 2. un 3. stāva publiskajā zonā būs skatāma izstāde – LMMDV audzēkņu kvalifikācijas darbi visās mākslas un
dizaina programmās – Apģērbu dizains, Modes aksesuāru dizains, Produktu dizains, Grafikas dizains, Audiovizuālās komunikācijas dizains, Mākslas, Interjera dizains, Arhitektūra un Vizuālā tēla stilists. Katrs darbs atspoguļo intensīvu radošo procesu, pārdomātu idejisko koncepciju un tehnisku precizitāti.

“Šis pasākums LMMDV audzēkņiem ir vairāk nekā tradīcija – tas ir kulminācijas brīdis, kurā viņi ar lepnumu un atbildību prezentē savas prasmes sabiedrībai. Tā ir arī iespēja satikt savus draugus, domubiedrus, nozares profesionāļus un pierādīt, ka viņi ir gatavi nākamajam solim radošajā ceļā,” uzsver LMMDV direktore Inga Auziņa.

Izstādes apmeklējums ir bez maksas.

Atrašanās vieta:

Civita Nova 1


Organizē:

PIKC “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola”


Atbalsta:

Valsts kultūrkapitāla fonds