Kalendārs


 

MARIAČI ZIEMASSVĒTKI

28. DECEMBRIS 19.00Ceturtdiena
2023


Rasa Bugavičute-Pēce • Režisors – Mārtiņš Kalita
Muzikāls svētku ceļojums

No tāltālām zemēm, kur no sniega un sala nav ne mazākās miņas, Ziemassvētku brīnumu steidz meklēt viņi – neapturamie mariači Be-Lissimo, El-Longo un El-Fato. Trīs aizrautīgie vīri par svētkiem zina vien tik daudz, ka kādam tie saistās ar dāvanu kalniem, kādam citam ar iespēju izēsties pēc sirds patikas, bet vēl kādam ar mūžzaļa, adataina kociņa rotāšanu, lai ap to tad visi vienotos kopīgās dziesmās.

Meklējot izdaudzināto svētku brīnumu te vienā, te citā punktā uz mūsu kopīgās planētas, mariači tiek ieputināti un iepūtināti pie mums – Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē “Lielais dzintars”, kur visiem viss beidzot top skaidrs – šī satikšanās jau arī ir viens īsts Ziemassvētku brīnums.

Piedalās: Madara Kalna, Hugo Puriņš, Rolands Beķeris

Komponists – Renārs Kaupers
Kostīmu māksliniece un scenogrāfe – Agnese Kaupere

Pirmizrāde 2023. gada 22. decembrī Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē “Lielais dzintars”

Stundu pirms katras eksperimentālajā zālē plānotās "Liepājas teātra" izrādes koncertzāles "Lielais dzintars" 7. stāvā darbosies bārs "Čello"! Lai nesteidzīgi baudītu atspirdzinājumus un brīnišķīgo panorāmas skatu pāri pilsētai, aicinām jau savlaicīgi veikt galdiņa rezervāciju "Tiamo" grupas aplikācijā vai sazināties ar "Čello" pārstāvjiem pa tālruni 634 51072 (darba dienās 11:00-16:00


Atrašanās vieta:

Eksperimentālā skatuve


Organizē:

Liepājas teātris