Kalendārs


 

PRIME ORCHESTRA. ROKA SIMFO - ŠOVS

3. NOVEMBRIS 19.00Piektdiena
2023


PRIME ORCHESTRA fenomens mūzikas un koncertu telpā ielauzās 2014. gadā – ar kvalitatīvi jaunas ukraiņu mūzikas vilni. Inovatīvais imersīvais orķestris izveidoja nišu un momentā kļuva par Sympho Show koncertprogrammu līderi. Prime Orchestra “odziņa” ir pasaules hitu un skaņu celiņu kaverversijas un mash-up oriģinālā aranžējumā, kas “iepakota” košā vizuālajā tēlā.

Orķestris izskatās ļoti stilīgi. Gaismas šovs uzbudina asinis un noved publiku ekstāzē, kamēr skan iemīļotie SYSTEM OF A DOWN, PRODIGY, SCORPIONS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, RHCP, DEEP PURPLE, DEPECHE MODE, EMINEM, BILLIE ELISIH, SAM SMITH vai WEDNESDAY OST. 

Pat diriģenta sadarbību ar auditoriju droši var attiecināt uz jauno simfoniskas stāvizrādes žanru – bez vārdiem novedot publiku ekstāzē. 

Kopsavilkums: 20 programmas un 700 koncerti 9 gados, pilnas zāles visā Eiropā un ārpus tās robežām. 

Lai publikai dāvātu šādu viegli uztveramu šovu, tiek ieguldīts milzīgs visa PRIME ORCHESTRA profesionāļu darbs: orķestra sastāvā ir rock-band, vokālisti, stīgu orķestris, live DJ sound effects – diplomēti mūziķi un ārkārtīgi augsta līmeņa mūzikas izglītības iestāžu absolventi.


Depeche Mode - Enjoy the Silence cover by Prime Orchestra live

Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

19.00-21.00 / ~ 2h / 2 daļas


Organizē:

SIA Teatron