Kalendārs


 

THE BEATBOX - THE BEATLES LIVE AGAIN / 'THE BEATLES' ATKAL DZĪVO

30. JANVĀRIS 19.00Otrdiena
2024


Pārkāpjot ierastās tribute group koncepcijas robežas, The Beatbox savos šovos skatītājiem ļauj sajust unikālā Liverpūles kvarteta enerģiju un šarmu.

Detalizēti ir izpētīts viss: no mūzikas instrumentiem (identiski The Beatles izmantotajiem) līdz apģērbam, ko pēc pasūtījuma uzšuva drēbnieks, kurš savulaik veidoja kostīmus The Beatles Amerikas turnejai. Grupas sastāvā ir Fils Karetti, Marks Breglija, Miks Kaputo un Freds Franki. Viņi visi ir daudzkārt uzstājušies un sadarbojušies ar labi zināmiem itāļu un starptautiskiem māksliniekiem.

Šovs atdzīvina vairāku paaudžu atmiņas, bet izpildījuma precizitāte ļauj uzjundīt sešdesmito gadu entuziasmu un optimismu.

Programmu veido labākie hīti: no agrīnajām Liverpool Cavern Club melodijām līdz šedevriem, kuri raksturoja grupas dzīves pēdējo daļu, pirms tā beidza pastāvēt.

The Beatbox ar absolūtu precizitāti izpilda The Beatles repertuāra dziesmas, dāvājot klausītājiem kolektīva unikālo skanējumu un nekļūdīgi harmonizēto vokālu.

The Beatbox apbur ne tikai klausītājus, “kam pāri 30”, bet arī daudzus jauniešus, tāpēc viņu plate atrodas hītu parāžu pirmajās pozīcijās.

The Beatles dziesmas ir atstājušas neizdzēšamas pēdas mūzikas un kultūras vēsturē un līdz pat šim brīdim ir populāras un iedvesmo mūziķus un klausītājus visā pasaulē.


Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

19.00-21.00 / ~2h, ar pārtraukumu 25 minūtes


Organizē:

SIA Teatron