Kalendārs


 

THE ROMANTIC ITALIAN TENORS. ROMANTISKIE ITĀĻU TENORI

8. OKTOBRIS 19.00Svētdiena
2023


Gianluca Paganelli

Fabio Andreotti

Mauro de Santis

ar simfonisko orķestri

Itāļu tenori Džanluka Paganelli, Fabio Andreotti un Mauro De Santiss sevī iemieso itāļu un starptautiskās operdziedāšanas pārākumu, pateicoties izcilajai vokālajai tehnikai un kaisles pilnajai attieksmei pret mūziku.

Viņi ir sadarbojušies ar daudziem pasaulslaveniem māksliniekiem, ieskaitot Andrea Bočelli, Sāru Braitmenu, Heiliju, Vesternu un Katju Ričarelli.

2020. gadā trio saņēma prēmiju Silver Vine nominācijā “Labākais operas izpildījums”.

Šova laikā tenori izpilda populārākās operu ārijas, katrs atklājot savu balsi, vispazīstamākās itāļu dziesmās: O SOLE MIO, DICINTACILL VUIE, IO TE VURRIA VASA, amerikāņu dziesmās – MY WAY, NEW YORK NEW YORK, Argentīnas tango, skaistākajās melodijās no kinofilmu skaņu celiņiem, kā arī vispopulārākajās dziesmās no mūzikliem.

Džanluka, Fabio un Mauro iepazinās laikā, kad visi mācījās konservatorijā Itālijā. Savas karjeras laikā viņi bieži dziedāja vienās un tajās pašās operās, koncertos un televīzijas pasākumos, kas veicināja viņu ilgo un patieso draudzību.

2015. gadā viņi atkal apvienojās un izveidoja projektu THE ITALIAN TENORS, kurš nesa viņiem milzīgus panākumus, popularitāti un atzinību visā pasaulē.

2015. gadā trio savu karjeru sāka ar viesizrādēm Itālijā, uzstājoties visprestižākajos teātros, ieskaitot  Teatro dell’Opera Romā, La Fenice Venēcijā, Florencē,  Teatro Petruzzelli Bari,  Teatro del Maggio Musicale Fiorentino un daudzos citos.

2017. – 2018. gadā trio koncertēja Eiropā un Āzijā.

2019. gadā viņi debitēja ASV, uzstājoties dažādās pilsētās, ieskaitot Ņujorku, Losandželosu un Čikāgu. Tāpat viņi koncertēja Kanādas pilsētas  Niagara-Fols teātrī Avalon.


Verdi – "Ah si ben mio di quella pira" tenor Fabio Andreotti "Tre Tenoret 2019" Tirana Albania

Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

19.00-21.00 / ~ 2h / 2 daļas