Kalendārs


THE SOUND POETS akustiskais koncerts PIE VIENAS UGUNS

7. MAIJS 16.00Svētdiena
2023


Akustiskie koncerti kļuvuši par grupas “The Sound Poets” tradīciju, šī ir ceturtā akustisko koncertu sērija, ar ko grupas mūziķi viesosies dažādas Latvijas pilsētās. 2022. gadā par godu albuma “Pie vienas uguns” iznākšanai grupa nospēlēja lielkoncertus Liepājā un Siguldā, un tagad “The Sound Poets” vēlas jaunā albuma mūziku nodot saviem klausītājiem mierpilnā un pieklusinātā gaisotnē.

Gaidāms, ka šajos pavasara akustiskajos koncertos “Pie vienas uguns” klausītāji piedzīvos dzīvas enerģijas apmaiņu, ko iegūt var vienīgi šādās tuvās satikšanās reizēs. 

Grupas solists Jānis Aišpurs: “Klāt pavasaris, viss sāk plaukt, dienas kļūst garākas, gaismas ir arvien vairāk, tāpēc mēs piedāvājam “ieskrieties” pavasarim un vasarai ar mūsu dziesmu akustiskām versijām. Un lai arī bez lielām skatuvēm un skaļruņiem, tomēr mūzika joprojām sevī nes to pašu jaudīgo poetu enerģiju, ko ar lielu prieku nododam klausītājiem video formātā.”


Grupa
The Sound Poets ir Jānis Aišpurs (balss, ģitāra, klavieres), Undīne Balode (čells, klavieres, piebalss), Kārlis Josts (basģitāra, ģitāras, piebalss), Normunds Lukša (ģitāra) un Pēteris Lunde (sitaminstrumenti, piebalss).


The Sound Poets – Kaut kur starp planētām ||| Skārienjūtīgs (LIVE)

Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

16.00-17.30 / ~ 1h 30min / 1 daļa


Organizē:

SIA TSP Music