Kalendārs


 

IZSTĀDE "GAN MIRIS, GAN DZĪVS, GAN NEDZIMIS"

5. OKTOBRIS 14.00Ceturtdiena
2023


Biedrība “Tabitas sirds” sadarbībā ar organizāciju «Подільська громада” ceturtdien, 5. oktobrī, no plkst. 14.00 līdz 19.00 koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā “Civita Nova” aicina uz Ukrainas pilsētas Vinnicas mākslinieka un brīvprātīgā Volodimira Lapšova mākslas darbu izstādi.

Izstādes mērķis ir atgādināt par Ukrainā notiekošo karu un aicināt ziedot okupēto teritoriju bērnu - bāreņu atbalstam. Izstāde paredzēta tikai vienu dienu un tajā varēs aplūkot divdesmit 4D attēlus, 20 karogus un 20 stāstus par ukraiņu varonīgo pretošanos Krievijas militārajiem spēkiem. Izstādē hronoloģiskā secībā varēs iepazīties ar sāpīgām traģēdijām un ukraiņu varoņu stāstiem, kā arī būs iespēja satikt un aprunāties ar darbu autoru.

Darbu autors Volodimirs Lapšovs gleznas sāka radīt pirmajās dienās, kad Krievija uzsāka īstenot pilna mēroga militāro iebrukumu Ukrainā. Izstādē apskatāmie darbi būs veidoti īpašā pikseļu tehnikā – katra bilde veidota unikālā autortehnikā, kas sastāv no vairāk nekā pusotra tūkstoša koka kubiem. Kā "pikseļi" izmantoti Ukrainas militārpersonu formastērpu detaļas.

Volodimirs Lapšovs ir mākslinieks, brīvprātīgais un sabiedriskais darbinieks no Ukrainas pilsētas Vinnicas, kurš jau kopš 2014. gada aktīvi iesaistījies brīvprātīgajā darbā, sniedzot būtisku un nozīmīgu palīdzību ukraiņiem Krievijas izraisītā kara laikā. V. Lapšovs ir arī sabiedriskās organizācijas "Jaunais Ukrainas ceļš” vadītājs.  Kopā ar draugiem un brīvprātīgajiem viņš vairākkārt piegādājis automašīnas, aizsarglīdzekļus un munīciju Ukrainas karavīriem frontes līnijās, sniedzis humāno palīdzību civiliedzīvotājiem, kā arī pastāvīgi palīdz ievainotajiem karavīriem slimnīcās.

Ziedot šim projektam aicinām ar mērķi: Ukrainas bērniem
TABITAS SIRDS
LV95HABA055104281915

Atrašanās vieta:

Civita Nova 1


Organizē:

“Tabitas sirds” sadarbībā ar organizāciju «Подільська громада”