Kalendārs


 

YEN

20. FEBRUĀRIS 14.00Otrdiena
2024


ALKAS 2 CĒLIENOS

Režisors - Dmitrijs Petrenko

16+

Henčam ir 16, viņa brālim Bobijam – 13. Viņi ir pusaudži, kuri dzīvo vieni ar savu suni Talibanu. Talibans ir ieslēgts istabā – bez piemērota ēdiena, bez svaiga gaisa un mīlestības. Gluži tāpat kā abi pusaudži, jo viņu māte vēl grib būt jauna un laimīga attiecībās, tāpēc iegriežas pie bērniem ļoti reti. Bobijs vēl cer, ka mamma kādu dienu izvēlēsies viņus, taču Henča jau ir sapratis, ka brīnumi pasaulē nenotiek. Līdz vienu dienu viņu dzīvē parādās meitene vārdā Dženifera.

YEN ir izrāde par to, kā mēs viens otram mācām cīnīties par sevi. Un par to, ka mēs nepamanām, kā šādā cīņā kāds palaiž garām iespēju kļūt par labu cilvēku.

Lomās:
Bobijs – Kārlis Ērglis
Henča – Valts Skuja
Dženifera – Madara Viļčuka
Megija – Laura Jeruma

Mākslinieks – -8
Gaismu mākslinieks – Viesturs Andersons
Skaņu celiņš – Milda Ziemane
No angļu valodas tulkojis Andris Kuprišs

Pirmizrāde 2022. gada 1. oktobrī Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē “Lielais dzintars”

***********

Stundu pirms katras eksperimentālajā zālē plānotās "Liepājas teātra" izrādes koncertzāles "Lielais dzintars" 7. stāvā darbosies bārs "Čello"! Lai nesteidzīgi baudītu atspirdzinājumus un brīnišķīgo panorāmas skatu pāri pilsētai, aicinām jau savlaicīgi veikt galdiņa rezervāciju "Tiamo" grupas aplikācijā vai sazināties ar "Čello" pārstāvjiem pa tālruni 634 51072 (darba dienās 11:00-16:00).


Atrašanās vieta:

Eksperimentālā skatuve


Pasākuma ilgums:

14.00-16.45 / 2 cēlieni /2 stundas 50 min./


Organizē:

Liepājas teātris