Kalendārs


 

ZEM SPĀNIJAS DEBESĪM. KONCERTUZVEDUMS SKOLĒNIEM

21. FEBRUĀRIS 11.00Otrdiena
2023


Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” aicina skolēnus doties aizraujošā un izzinošā ceļojumā, kurā caur karstasinīgiem mūzikas un deju ritmiem, kā arī interesantiem stāstiem, iepazīsim Spānijas dabu un ļaudis vēstures laika griežos.

Muzikālais uzvedums jau ar pirmajām, aizrautīgajām spāņu mūzikas taktīm aizvedīs mazos klausītājus uz gleznaino Spānijas pilsētiņu – Rondu. Tā esot paradīze zemes virsū, ietīta apelsīnkoku ziedu smaržu un glicīniju mākonī, kas aiz šaurajām ieliņām slēpj sevī saules noglāstītos puķu laukus, zaļos dārzus, vīna laukus un olīvkoku birzis. Tieši te, Rondā likts šūpulis spāņu korridai – vēršu cīņai. Un tieši te uzauguši stāsta galvenie varoņi – skaistule Estrelita un torero Alvaress, kuriem jāpārvar kāds šķērslis, lai dotos abu kopīgajā dzīves ceļā.

Šo stāstu izspēlēs  trio “Art-i-Shock” (Agnese Egliņa – klavieres, Guna Šnē – čells, Ernests Mediņš – sitaminstrumenti, Jegors Kovaikovs – ģitāra) un izdziedās dziedātāja Marlēna Keine un Jegors Kovaikovs, savukārt straujos spāņu ritmus izdejos Ruslavs Kurlovičs kopā ar flamenko deju studijas “Duende” dejotājām. Stāstu par Spāniju izstāstīs Karina Bērziņa. 

Uzvedumā skanēs izcilo spāņu komponistu – Enrikes Granadosas skaņdarbi, Izaka Albenisa opusi, kā arī spāņu tautas mūzika.


Piedalās:

Trio “Art-i-Shock”:

Agnese Egliņa | klavieres

Ernests Mediņš | sitaminstrumenti

Guna Šnē | čells


Marlēna Keine | vokāls

Jegors Kovaikovs, Andrejs Markins | ģitāras

Deju studija “Duende” Aijas Lejas-Sausas vadībā

Ruslans Kurlovičs | dejotājs

Karina Bērziņa | teicēja


Koncerta mērķauditorija: bērni vecumā no 10 līdz 14 gadiem.

Koncertprogramma ir iekļauta Kultūrizglītības programmā "Latvijas skolas soma". Ja vēlaties iegādāties biļetes caur šo programmu, rakstiet lūdzu uz sanija.tamuza-sirmane@lielaisdzintars.lv


Skolēni aicināti iepazīt spāņu krāšņo kultūru koncertuzvedumā "Zem Spānijas debesīm"!

Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

11.00-12.00 / ~ 1h


Organizē:

SIA Lielais Dzintars


Atbalsta:

Liepājas pašvaldība un Eiropas Reģionālās attīstības fonds


Atlaides:

  • Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%

  • Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%

  • Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%*


*Ģimenes biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” klātienes kasēs visā Latvijā un koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas centrā. Interneta sistēmā
www.bilesuparadize.lv tās nav pieejamas.


Saistītie jaunumi