Kalendārs


 

ZILOŅA DZIESMA

10. MAIJS 19.00Piektdiena
2024


Nikola Bijons  •  Režisors – Dmitrijs Petrenko
Izrāde | 15+

Psihiatriskās klīnikas pacients Maikls ir pēdējais, kurš redzējis dakteru Lorensu pirms viņa pazušanas. Gribēdams saprast, kas noticis, apņēmības pilns slimnīcā ierodas dakteris Grīnbergs, lai iztaujātu pacientu. Abu saruna ievilks skatītājus smalkā psiholoģiskā spēlē, kurā atklāsies gan Maikla bērnības traumas, gan sarežģītās, gandrīz neesošās attiecības ar vecākiem, gan tas, kāpēc viņu tik ļoti fascinē ziloņi; taču - kur beidzas patiesība un sākas manipulācija, lai iegūtu to, ko viņš vēlas?

Ar šo izrādi režisors Dmitrijs Petrenko turpina pētīt jauno cilvēku un pusaudžu emocionālo pasauli, to, kā sociālā vide un vecāki ietekmē cilvēka attīstību, viņa spējas emocionāli iekļauties sabiedrībā, attīstīties un pieaugt.

Neiesakām skatītājiem, kas jaunāki par 15 gadiem!

———

Lomās: Kārlis Ērglis, Edgars Ozoliņš, Karīna Tatarinova

Mākslinieks – -8
Komponists – Aleksandrs Žedeļovs
Gaismu mākslinieks – Niks Cipruss

No angļu valodas tulkojusi Vija Vītola

Pirmizrāde 2024. gada 9. maijā Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē “Lielais dzintars”

———

Stundu pirms katras eksperimentālajā zālē plānotās "Liepājas teātra" izrādes koncertzāles "Lielais dzintars" 7. stāvā darbosies bārs "Čello"! Lai nesteidzīgi baudītu atspirdzinājumus un brīnišķīgo panorāmas skatu pāri pilsētai, aicinām jau savlaicīgi veikt galdiņa rezervāciju "Tiamo" grupas aplikācijā vai sazināties ar "Čello" pārstāvjiem pa tālruni 634 51072 (darba dienās 11:00-16:00).


Atrašanās vieta:

Eksperimentālā skatuve


Organizē:

Liepājas teātris


Saistītie pasākumi


JŪNIJS