Jaunumi


 
 
 
 
 
 

Koncertzālē “Lielais dzintars” atklās cilvēku ar īpašām vajadzībām radītu izstādi “Mēs esam tepat”

23. APRĪLIS

2024


26. aprīlī plkst. 18.00 Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā “Civita Nova” notiks cilvēku ar īpašām vajadzībām veidoto darbu izstādes “Mēs esam tepat” atklāšana. Atklāšanas pasākumu rīko Līvupes pamatskolas skolēnu vecāku biedrība sadarbībā ar koncertzāli “Lielais dzintars” un Liepājas Sociālo dienestu.

Pasākuma “Mēs esam tepat” mērķis ir veicināt savstarpējo sapratni, atbalstu un cieņu pret ikvienu cilvēku, neatkarīgi no viņa individuālajām īpašībām vai spējām.

Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt personu ar garīga rakstura traucējumiem ilgā un rūpīgā darbā veidotos suvenīrus, gleznas un lielformāta ziedus. Suvenīrus varēs iegādāties, tādējādi piedaloties viņu radošajā procesā un atbalstot viņu talantus. Izstādes atklāšanā tiks izvietota arī ziedojumu kastīte, kurā ikviens interesents varēs atstāt savu ziedojumu, lai atbalstītu cilvēkus ar speciālām vajadzībām.

Ar nelieliem priekšnesumiem uzstāsies Liepājas Līvupes pamatskolas – attīstības centra skolēni un Liepājas Dienas centra klienti, daloties savos priekos un sasniegumos. Liepājas un apkārtējo reģionu iedzīvotāji aicināti pievienoties šajā pasākumā, lai visi kopā sajustu, ka mūsu kopiena ir vienota un atvērta visiem.

Pasākumā piedalīsies arī Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš, Sociālā dienesta pārstāvji, Liepājas Dienas centra personām ar garīga rakstura traucējumiem vadītāja Maija Agatiņa un Liepājas Līvupes pamatskolas-attīstības centra direktore Sarmīte Sidorova.

Arī pēc izstādes atklāšanas, līdz 31. augustam, koncertzāles apmeklētājiem būs iespēja izstādes darbus apskatīt un atstāt ziedojumus bērnu un jauniešu ar garīga rakstura traucējumiem atbalstam. Koncertzāles darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai: 11.00–17.00, sestdienās, svētdienās: 10.00–15.00. 

Plašāka informācija pieejama vietnē www.lielaisdzintars.lv. Uzziņām aicinām sazināties ar koncertzāles informācijas centru. Tālrunis: +371 634 24 555, e-pasts: info@lielaisdzintars.lv.