Jaunumi


 
 

Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls aicina uz Vestarda Šimkus solokoncertu

08. FEBRUĀRIS

2023


31. Liepājas Starptautiskajā zvaigžņu festivālā, 10. martā, koncertzāles “Lielais dzintars” Dzintara Jurgelaiša kamerzālē gaidāms krāšņas, vērienīgas un aizraujošas klaviermūzikas koncerts ar pianista Vestarda Šimkus piedalīšanos.

Vestards Šimkus līdzās liks labi zināmo 19./20. gadsimta mijas komponistu Aleksandru Skrjabinu un viņa laikabiedru Fēliksu Blūmenfeldu, kurš ir mazāk pazīstams, taču ļoti interesantas mūzikas autors.

“Tā ir mūzika, kurā sastopas vienuviet gan romantisma emocijas, gan impresionisma skaistums, gan tradīcijā balstīta modernisma skats uz mūzikas vistālākajiem apvāršņiem,” par koncerta programmu stāsta Šimkus.

Šimkus solokoncertā skanēs Skrjabina Astotā klaviersonāte un muzikālās poēmas, kā arī Blūmenfelda svīta “Epizodes no dejotājas dzīves” un sonāte “Fantāzija”. 

Liepājas Simfoniskais orķestris no 25. februāra līdz 11. martam jau 31. reizi aicina klausītājus uz Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivālu, piedāvājot bagātīgu un spilgtu ceļojumu mūzikas pasaulē. Šogad mūzikas mīļotāji varēs piedzīvot gan simfonisko mūziku ar spožiem solistiem, gan džezu, gan latviešu kormūziku un kamermūziku.

31. Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivālu atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Liepājas pilsēta un SEB banka.

Biļetes uz festivāla koncertiem nopērkamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības tīklā un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/custompage/3346

Saistītie pasākumi


JŪNIJS