Mākslu laboratorijas īpašā iezīme ir cirka mākslas un mūzikas sinerģija. Tāpēc īstenot projektā iesaistīto komponistu idejas noslēguma izrādei palīdzēs gan izcili latviešu mūziķi, gan cirka mākslinieki no Norvēģijas, Latvijas un Argentīnas. Mākslinieki vadīs arī radošās darbnīcas reģionālo mūzikas skolu un kustības mākslu audzēkņiem.
Elīna ir cirka māksliniece, kura savas gaitas uzsāka, nejauši pievienojoties Rīgas cirka skolai pirms aptuveni pieciem gadiem. Mākslinieces pamatdisciplīnas ir žonglēšana un poi, bet brīvajos brīžos viņa nododas stiepšanās un dejas mākslai.
Pēdējo divu gadu laikā no trenera asistentes viņa ir kļuvusi par cirka mākslas pasniedzēju Rīgas cirka skolā. Elīnu var sastapt, mācot dažādas disciplīnas un uzstājoties svētkos un pasākumos visā Latvijā. Izaugsmei apmeklē cirka nozares festivālus un izrādes visā Eiropā. Elīna norāda, ka viņas sapnis ir pievienošanās ceļojošam cirkam, tādējādi apceļojot pasauli, raisot prieku un daloties ar cirka burvību it visur.
Cirka mākslā viņu aizrauj ideja, ka nekas nav nepareizi - neredzēti triki, jaunas idejas un izrādes, kas var izteikt daudz vairāk nekā vārdi.
Gabriels ir cirka mākslinieks no Norvēģijas ar izglītību
mūzikā un cirka mākslā. Viņš ir gaisa akrobāts, kura galvenā disciplīna ir
akrobātika ar siksnām, taču viņš specializējas arī partneru un grupu
akrobātikā, kā arī deju akrobātikā. Gabrielam patīk veidot darbus, kuru pamatā
ir cilvēku emocijas un mijiedarbība. Viņam patīk idejas, ar kuru palīdzību ir
iespējams izaicināt cilvēku priekšstatus vai domāšanas veidu. Vienlaikus viņš
uzskata, ka vissvarīgākais ir censties panākt iekļaujošāku vidi apkārtējiem, un
tas ir galvenais, ko mākslinieks cenšas panākt ar savu darbu.