Projekta partneri


share Atpakaļ

Projekta norisē iesaistīti gan Latvijas, gan Ziemeļvalstu - Norvēģijas un Islandes cirka un mūzikas profesionāļi. Projekta mākslinieciskais vadītājs ir Julians Sēters no Norvēģijas. Savukārt Greta Klafa ir eksperte auditorijas attīstības un iesaistes jautājumos.

Koncertzāle “Lielais dzintars”
Julians Sēters
Kā saka pats Julians, žonglēšana ir viņa aizraušanās jau 20 gadus, to apgūstot pašmācības ceļā. Pēc septiņiem amatiera gadiem Tronheimas cirka kultūras skolā 2015. Gadā viņš pārcēlās uz Parīzi, lai iegūtu bakalaura grādu cirka un teātra mākslā L'Académie Fratellini, kas cirka sabiedrībā ir plaši novērtēta augstākās izglītības iestāde. Radījis solo izrādi, kas veltīta tēmai par garīgo veselību, viņš to izrādīja dažādos festivālos visā Eiropā un uzsāka sadarbību ar mūziķiem, dejotājiem un citiem kolēģiem žonglieriem Francijā un Novērģijā. Šo sadarbību rezultātā tapušas vairākas izrādes.

Šobrīd Julians meklē dažādas sadarbības iespējas, kurās savu aizraušanos ar žonglēšanu var apvienot, iedvesmojoties no citām mākslas formām.


Greta Klafa
Greta ir starptautisku atzinību ieguvusi un godalgota māksliniece, Handbendi Leļlu teātra un studijas mākslinieciskā vadītāja un kultūras virzītas lauku kopienu atjaunošanas un auditorijas attīstības eksperte. 

Ikdienā viņa dzīvo nelielā ciematā Hvammstangi Islandes rietumos (iedzīvotāju skaits 642), un šajā vietā viņa veido izrādes un dodas turnejās visā Eiropā, organizē Hvammstangi Starptautisko Leļlu teātra festivālu, vada kopienas vadītu mākslas programmu un veido oriģinālsaturu filmām, televīzijai un radio. Viņas vadītajam Handbendi leļļu teātrim ir piešķirta Islandes balva - Eyrarrósin Award, kuru Islandes pirmā lēdija pasniedz reizi divos gados īpaši izcilām lauku reģionu mākslas iniciatīvām.