Kalendārs


DAKHA BRAKHA

26. MAIJS 19.00Piektdiena
2023


Piektdienā, 26. maijā, Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” uzstāsies ukraiņu pasaules mūzikas grupa “DakhaBrakha”. Mūzikā atspoguļojot fundamentālos elementus - skaņu un dvēseli, zināšanas ņemot no Ukrainas tautas mantojuma, “DakhaBrakha” rada savu mūzikas pasauli, kas klausītājiem Latvijā jau ir labi pazīstama un iemīļota.

“DakhaBrakha” darbojas kopš 2004. gada un savā mūzikā ukraiņu folkloras un teātra mantojumu sapludina ar mūsdienu kultūras pulsu, šādi iedvesmojot uz kulturālu un māksliniecisku atbrīvošanos. 

“Grupas koncertus esmu apmeklējusi vairākkārt. Koncertos vienmēr jūtams milzīgs patriotisms un iestāšanās par savu zemi, par Ukrainas tradīcijām un mūziku. Katra uzstāšanās reize ir piedzīvojums, kas bagātina. Un arī ikdienā “DakhaBrakha” mūzika skan manā pleilistē,” saka mūziķe Katrīna Dimanta.

“DakhaBrakha” savu mūziku sauc par “etno haosu”, jo ietekmējušies arī no pankroka. Viņi dzied par dažādām tēmām - par savu identitāti, sieviešu pašapziņu, par mīlestību, kas ir būtiska daļa no pārmaiņām un atbrīvošanās, un šobrīd grupas mūzika  ir emocionālā spēka avots kā Ukrainas cilvēkiem, tā viņu atbalstītājiem. 

"Šai tūrei nebūs īpašu iezīmju, tikai objektīva realitāte, atgādinot par karu Ukrainā un sakot paldies par atbalstu un solidaritāti,” kodolīgi gaidāmo koncertu ieskicē “DakhaBrakha”.


Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

19.00-20.30 / ~ 1h 30 min


Organizē:

Lazytime, SIA