Kalendārs


 

LMF. ŽITLUHINA UN KAUKULIS. DEJAS PIRMIZRĀDE LIEPĀJAS METALURGĀ

1. OKTOBRIS 13.00Sestdiena
2022


“Liepājas Mākslas forums” pirmo reizi savā programmā leģendārās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” teritorijā iepludinās mākslas elpu. Īpaši šim notikumam izcilā horeogrāfe un dejotāja Olga Žitluhina un harismātiskais grupas “Dzelzs vilks” mūziķis Juris Kaukulis radījuši muzikāli horeogrāfētu darbu, iedzīvinot iepriekš nepieejamo metalurga teritorijas daļu jaunā veidolā.


Apjomīgā teritorija kalpos kā nepārtraukti mainīga un kustībās ceļojoša “skatuve”, kura ļaus apmeklētājiem tuvāk ieraudzīt gan melnās metalurģijas pamestos skursteņus, gan ieklausīties kā ķēžu cehā skan elektriskās ģitāras jaudīgās vibrācijas, flautas aizrautīga vīterošana un smalkie dejotāju soļi.

Ar laikmetīgās dejas un mūzikas performanci “Vienkārši labi” mākslinieki kopā ar Latvijas Kultūras akadēmijas horeogrāfijas studentiem un flautisti Lieni Dobičinu aicinās apmeklētājus sevī un apkārtējā vidē ieraudzīt labo. Kā atklāj darba veidotāji, tā vēstīs par brīdi: “...kad nekur nav jāskrien, kad ir laiks palūkoties debesīs, ieklausīties sevī, kad uz tevi skatās un redz mīļotā acis…


Performances laikā un arī pēc tās apmeklētājiem būs iespēja aplūkot un izzināt bijušās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” teritoriju.

Lūdzam vērst uzmanību, ka pasākuma teritorija nav piemērota personām ar kustību traucējumiem. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar koncertzāles informācijas centru, rakstot uz e-pastu: info@lielaisdzintars.lv vai zvanot pa tālr. +371 63424555.


Piedalās:

Olga Žitluhina, horeogrāfija, deja

Juris Kaukulis, elektronika, ģitāra un citi stīgu instrumenti

Liene Dobičina, flauta

Latvijas Kultūras akadēmijas “Laikmetīgās dejas mākslas”  2. kursa studenti, deja

Video:

INFORMĀCIJA APMEKLĒTĀJIEM:

Satikšanās vieta pasākuma apmeklētājiem ir pie "Liepājas metalurga" teritorijas ieejas Brīvības ielā 98. Izrāde sākas jau plkst. 13.00, tādēļ aicinām ierasties laikus!

Uz norises vietu iespējams nokļūt:

 • Braucot ar 4., 9. vai 9A maršruta autobusu, izkāpjot pieturā ar nosaukumu "Brīvības iela".
 • Braucot ar tramvaju virzienā M. Ķempes iela – Brīvības iela, izkāpjot pieturā ar nosaukumu "Brīvības iela". Tālāk jādodas ar kājām aptuveni 350m uz priekšu, teritorijas virzienā.
 • Braucot ar personīgo transportu. Brīdinām, ka pasākuma teritorijas autostāvvietā ir ierobežota ietilpība un tuvākajā apkārtnē nav pieejamu stāvvietu auto novietošanai. Aicinām izmantot sabiedrisko transportu vai velosipēdu.

 • Kas jāievēro izrādes apmeklētājiem?
 • Lūdzam jūs turēties kopā un sekot līdzi izrādes plūsmai.
 • Tā kā atradīsimies rūpnieciskā teritorijā, aicinām pasākuma laikā būt uzmanīgiem un vērīgiem.Nemēģiniet iekļūt vietās vai ēkās, kas atrodas ārpus izrādes maršruta.
 • Teritorijā atrodamie priekšmeti nav suvenīri!


Apmeklē vairākus “Liepājas Mākslas foruma” pasākumus par izdevīgākām cenām. Piedāvājums darbojas, iegādājoties biļetes uz dažādiem koncertiem: 


 • 1 koncerts = standarta cena

 • 2 koncerti = 1 biļete par 10 eiro*

 • 3 un vairāk koncerti = 1 biļete par 7 eiro*

  *Atlaides nesummējas. Piedāvājums pieejams, iegādājoties biļetes “Biļešu paradīzes” klātienes kasēs visā Latvijā.Atrašanās vieta:

Bijušās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” teritorija, Brīvības iela 98


Pasākuma ilgums:

13.00-14.30 / 1h 30min


Biļetes:

22.00 eiro. Biļešu skaits ir ierobežots.
Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.


Organizē:

Lielais dzintars sadarbībā ar Liepājas speciāli ekonomisko zonu


Atbalsta:

Liepājas pašvaldība 
Eiropas Reģionālās attīstības fonds


Atlaides:

 • Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
 • Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
 • Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%
NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu biļetes:
 • 10-29 personas – 20%
 • 30 un vairāk personas -25%


Saistītie jaunumi