Kalendārs


 

LONDONAS GOSPEĻKORIS. ZIEMASSVĒTKU KONCERTS

16. DECEMBRIS 18.00Sestdiena
2023


Ziemassvētku ieskaņā koncertzālē “Lielais dzintars” ar īpašu svētku programmu uzstāsies pasaulslavenais Londonas gospeļkoris, kas jau vairākus gadu desmitus ierindojies pasaulē labāko profesionālo koru sarakstā, gūstot arī augstus panākumus Lielbritānijas talantu šovā “Britain’s Got Talent”. Kolektīvs ir labi pazīstams ar saviem enerģiskajiem priekšnesumiem un aizkustinošajām dziesmām, kas klausītājus Liepājā aicinās ļauties priekam, mīlestībai un vienotībai.

Koncertā koris izpildīs tādas iemīļotas un populāras Ziemassvētku dziesmas kā “Silent night” (“Klusa nakts, svēta nakts”), “Hark! The Herald Angels Sing”, rokgrupas “Slade” dziesmu “Merry Christmas Everyone”. Aicinot apmeklētājus dziedāt un dejot līdzi, dziedātāji izpildīs arī tradicionālos un mūsdienu gospeļus.

Londonas gospeļkoris (London Community Gospel Choir) dibināts 1982. gadā, tā dibinātājs un vadītājs ir Bazils Mīds (Bazil Meade). Koris apvieno vairāku Londonas draudžu locekļus, kuriem kopīga ir kristīgā ticība un mīlestība pret mūziku. Kā savulaik izteicies Mīds: “Šī unikālā kombinācija izpaužas mūsu dziesmās, kas aizkustina miljoniem cilvēku sirdis un prātus.” 

Dziedātāji regulāri sniedz koncertus uz nozīmīgākajām Apvienotās Karalistes skatuvēm – Vemblija stadionā, Karaliskajā Alberta zālē un leģendārajā Glastonberijas festivālā. Koris uzstājies kopā ar pasaules mūzikas zvaigznēm Meraiju Keriju, Madonnu, Adeli, Semu Smitu, Eliju Goldingu, Niku Džonasu, Džordžu Maiklu, Džastinu Timberleiku, seru Polu Makartniju, Stingu, Eltonu Džonu, Kailiju Minogu, grupām “Gorillaz”, “One Republic” un citiem slaveniem māksliniekiem. Dziedātāju balsis ieskaņotas arī daudzu televīzijas un radio programmu ierakstos un Volta Disneja studijas pilnmetrāžas multfilmā “Karalis Lauva”.

Savā 30 gadu jubilejā koris sarīkoja vēsturisku koncertu Londonā, vienā performancē pulcējot 30 korus no visus pasaules, tādejādi iegūstot jaunu Ginesa rekordu, kā pasaules lielākais gospeļkoris. Savukārt 40. gadadienā koris ar aizraujošu performanci piedalījās Lielbritānijas talantu šovā “Britain’s Got Talent”, saņemot žūrijas un klausītāju stāvovācijas un nokļūstot līdz pat pusfinālam.

Londonas gospeļkora unikālais balsu un personību sajaukums padara šo kori par patiesi īpašu un novatorisku spēku starptautiskajā gospeļmūzikā mūsdienās. Viņi turpina pārkāpt robežas, vairot cerību un proponēt patiesu muzikālo daudzpusību.


London Community Gospel Choir could MOVE MOUNTAINS with POWERFUL vocals | Semi-Finals | BGT 2022

Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

18.00-19.30 / ~ 1h 30 min


Biļetes:

Sākot no 15,00 eiro. Pasākumam tuvojoties, biļešu cena var tikt mainīta.

Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.


Organizē:

SIA Lielais Dzintars


Atbalsta:

Liepājas pašvaldība un Eiropas Reģionālās attīstības fonds


Atlaides:

  • Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%

  • Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%

  • Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%

NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu biļetes:

  • 10–29 personas – 20%

  • 30 un vairāk personas – 25%


Saistītie jaunumi