Kalendārs


 

PROJEKTA CIRQUEMUSIQUE RADOŠĀS DARBNĪCAS NOSLĒGUMA PERFORMANCE

28. SEPTEMBRIS 19.00Ceturtdiena
2023


Aicinām uz projekta "CirqueMusique" radošās darbnīcas noslēguma performanci, lai baudītu laikmetīgās mūzikas un cirka mākslas saplūšanu uz vienas skatuves.

No 26. līdz 28. septembrim komponistes Lindas Leimanes un cirka mākslinieka Juliana Sētera (Julian Saether) vadībā radošās darbnīcas dalībnieki - pusaudži un jaunieši vecumā no 12 līdz 18 gadiem - apgūs dažādas laikmetīgās mūzikas un cirka mākslas pamattehnikas un metodes. Darbnīcas noslēgumā, iedvesmojoties no mākslinieciskajiem eksperimentiem, jauniešu un profesionāļu mijiedarbības un kopīgas improvizācijas, taps performance. Tajā uz vienas skatuves uzstāsies pusaudži un jaunieši no dažādiem Liepājas mūzikas un kustību mākslas kolektīviem, kā arī izcili latviešu mūziķi un cirka mākslinieki no Latvijas, Norvēģijas un Argentīnas.

Radošā darbnīca ir starptautiskā projekta “Mākslu laboratorija “CirqueMusique”” aktivitāte, ko organizē koncertzāle “Lielais dzintars”, pateicoties Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) grantu atbalstam. Viens no svarīgākajiem projekta mērķiem ir veicināt jauniešu profesionālās iemaņas, paplašināt mākslas uztveri un sniegt iespēju ielūkoties un līdzdarboties laikmetīgu mākslas formu radīšanā kopā ar profesionāliem māksliniekiem. Projekta noslēgumā 2024. gada februārī taps jauniešu auditorijai paredzēta mobila starpdisciplināra muzikāla izrāde ar cirka un horeogrāfijas elementiem.

Plašāk par projekta ideju un aktivitātēm var uzzināt: https://lielaisdzintars.lv/lv/cirque-musique

Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

19.00-19.30 / 30 min


Organizē:

SIA "Lielais Dzintars"


Atbalsta:

Projektu finansē Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumenta programma „Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atklāts konkurss „Atbalsts profesionālās mākslas un kultūras produktu radīšanai bērnu un jauniešu auditorijai”.