Video studijaVIDEO STUDIJA


Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” 2021. gadā izveidojusi Latvijā pirmo video studiju, kas piedāvā iemūžināt un izcilā audio un video kvalitātē translēt notikumus auditorijai visā pasaulē.

Koncertzāles robotkameras un digitālais aprīkojums ir pieejams gan mūzikas un mākslas pasākumu video translācijām un ierakstiem, gan tiek piedāvāts kā papildu iespēja visiem konferenču, lekciju un semināru organizatoriem, kuriem tagad tiešsaistē no Liepājas ir iespēja sasniegt auditoriju jebkurā vietā pasaulē.

Mēs piedāvājam telpas, video un audio aparatūru, kā arī profesionālu komandu, ar kuras palīdzību jūsu organizētais tiešraides seminārs, konference, produktu prezentācija, apmācības vai koncerts lieliskā kvalitātē būs pieejams ikkatram skatītājam!

Digitālajā aprīkojumā ietilpst:

– 4 robotkameras (JVC KY-PZ100BE) ar 40 kadru iespējām;
– video pults ATEM Television Studio Pro 4K;
– kameru tālvadības sistēma RM-LP100E;
– video miksēšanas programmatūra VMIX HD;
– dators ar programmatūru video apstrādei.

Piemērs no video studijas tiešraides:

1. Kamersastāva uzstāšanās. Video no Kristapa Vanadziņa trio videokoncerta “Mīlestības dārzs ir aizaudzis” – Lielā zāle

2022. gadā tika atklāta koncertzāles digitālo ierakstu un tiešraides koncertu straumēšanas platforma jeb digitālā koncertzāle www.digitalaisdzintars.lv, kas turpmāk interesentiem no jebkuras vietas Latvijā un pasaulē ļauj koncertzālē un Liepājas pilsētā piedāvātos notikumus baudīt sev ērtā vietā un laikā.

Arī pasākumu organizatoriem piedāvājam iespēju translēt savus notikumus izcilā audio un video kvalitātē, izmantojot digitālās koncertzāles platformas iespējas. 

Vairāk informācijas: Video studija