Kalendārs


 

LMF ATKLĀŠANAS KONCERTS. FRANČU SALONS – NO TANGO LĪDZ EKSPERIMENTAM

30. SEPTEMBRIS 19.00Piektdiena
2022


Trio “Surel, Segal & Gubitsch”

Šī gada “Liepājas Mākslas forumu” iesāksim jaudīgi kopā ar māksliniekiem no Francijas – virtuozo trio “Surel, Segal & Gubitsch”. Festivāla atklāšanas koncerts būs kā intīms, emocionālu tirpu raisošs salonmūzikas vakars, atminoties romantisko pasauli, kurā mūziku un mākslu baudīja draugu lokā mājās, viesistabā. Savā programmā mūziķi klausītājiem atklās aizraujošu ceļojumu mūzikas žanru pasaulē – no tango mūzikas līdz skaņu eksperimentiem!

Apburošais, neklasificējamais trio “Surel, Segal & Gubitsch” apvieno trīs unikālus raksturus un balsis – Sebastjēna vijoli, Vensāna čellu un Tomasa elektrisko ģitāru. Uz skatuves izcilie mūziķi ceļos starp rakstītām partitūrām un improvizācijām un manevrēs starp vairākiem mūzikas kontinentiem, iegremdējot mūs savas kopīgās skaņu valodas smalkumā un intensitātē.

Koncertprogrammā skanēs muzikālas improvizācijas, kā arī skaņdarbi no trio debijas albuma “Camara pop”. Tajā iekļauti modernā tango žanra iedvesmoti mūziķu paškomponētie skaņdarbi un brazīliešu džeza un franču klasiskās mūzikas komponistu skaņdarbu aranžijas. Grūva motīvus muzikāli krāsainajam sajūtu vakaram piešķirs franču triphopa grupas Bumcello darba “Changing Everything” aranžija.

Trio “Surel Segal & Gubitsch” tika dibināts 2014. gadā, apvienojot trīs izcilu solistu – vijolnieka Sebastjēna Sirela (Sébastien Surel), čellista Vensāns Segāla (Vincent Ségal) un elektriskās ģitāras meistara Tomasa Gubiča (Tomás Gubitsch) – kopīgās muzikālās teritorijas, bet arī atšķirības un unikālās iezīmes. Klausoties viņus, rodas pārliecība, ka viņu šķietami nejaušā satikšanās patiesībā bija neizbēgama. Ansamblis galvenokārt izpilda pašradītas kompozīcijas, taču viņu repertuārā vietu atrod arī Telonija Mūka, Hermeto Paskoala vai Čārlija Čaplina skaņdarbu aranžijas.

Video:

Piedalās:
Sebastjēns Sirels (Sébastien Surel), vijole
Vensāns Segāls (Vincent Ségal), čells
Tomass Gubičs (Tomás Gubitsch), ģitāra

Apmeklē vairākus “Liepājas Mākslas foruma” pasākumus par izdevīgākām cenām. Piedāvājums darbojas, iegādājoties biļetes uz dažādiem koncertiem: 

  • 1 koncerts = standarta cena

  • 2 koncerti = 1 biļete par 10 eiro*

  • 3 un vairāk koncerti = 1 biļete par 7 eiro*

*Atlaides nesummējas. Piedāvājums pieejams, iegādājoties biļetes “Biļešu paradīzes” klātienes kasēs visā Latvijā.

Atrašanās vieta:

Lielā zāle


Pasākuma ilgums:

19.00-20.15 / 1h 15min


Biļetes:

18.00 eiro. Pasākumam tuvojoties biļešu cena var tikt mainīta.


Organizē:

Lielais dzintars


Atbalsta:

Liepājas pašvaldība


Atlaides:

  • Skolēniem, studentiem, pasniedzējiem, pensionāriem – 25%
  • Personām ar I un II grupas invaliditāti, kā arī viņu pavadoņiem – 50%
  • Ģimenes biļetes 1 vai 2 pieaugušie + 2 bērni (vai vairāk) – 25%
NB. Apmeklējot koncertu, apmeklētājam ir jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

Grupu biļetes:
  • 10-29 personas – 20%
  • 30 un vairāk personas -25%


Saistītie jaunumi