Komanda
Timurs Tomsons

Valdes priekšsēdētājs

Koncertzāles kapteinis un vizionārs. Droši stūrē kuģi cauri vētrām. Augstas prasības kā pret sevi, tā citiem, bet, kamēr citi gaida, Timurs dara un izdara. Darbi runā paši par sevi, un Timura izlolotā, Latvijā pirmā digitālā koncertzāle tos ļauj saklausīt ne vien mājās, bet arī pasaulē.

Aldis Kaupa

Valdes loceklis

Koncertzāles saimnieciskais vadītājs un drošās rokas. Lojāls šai būvei jau no pamatakmens – iepazinis koncertzāli kā vienotu, dzīvu mehānismu, tagad pārzina katru tās stūrīti, katru detaļu. Dzīvesgudrs praktiķis, kurš nekad neatteiks padomu. Energoefektivitātes eksperts un ieviesējs.
tālr.nr. +371 29123418

Orests Silabriedis

Mākslinieciskais vadītājs

Mūzikas pasaules pārzinātājs un vēstnesis lasītājiem un radio klausītājiem visā Latvijā, taču šobrīd Orests savu sirdi ielicis koncertzāles kultūras un mūzikas dzīves veidošanā. Viņš ir apņēmies izpētīt Liepājas muzikālos līkločus un piedāvāt tos klausītājiem aizraujošā veidā. Nebaidās no žanru dažādības un mākslinieciskiem izaicinājumiem ceļā uz Liepājas četrsimtgadi un Eiropas kultūras galvaspilsētu.


Agnese Blumberga

Biroja un personāla vadītāja

Dokumenti, elektroniski un drukāti, nolikumi, līgumi, vēstules, reģistri un arhīvi. Ar vieglumu kož stratēģijas, rīcības plānus, to sasaistes un struktūras. Ja tikai trijos vārdos, tad – loģika, izpalīdzība un atsaucība – tas par Agnesi.


tālr.nr. +371 29918307

Aiva Juhnevica

Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Drosmi, uzņēmību un mērķtiecību – to mārketinga un sabiedrisko attiecību komandā ienes Aiva. Dzelžaina loģika un milzu darba spējas, kas palīdz atkost vienu cieto riekstu pēc otra. Spēj gan sirsnīgi atbalstīt kolēģus, gan sparīgi viņus sapurināt. Ieņēmumi un pārdošanas cipari – tā ir Aivas komforta zona.
tālr.nr. +371 28268404

Anita Lazdeniece-Grīnberga

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Profesionāla, zinoša, mērķtiecīga un vienmēr pozitīva. Kārtība un atdeve katrā sīkumā ir Anitas raksturojošie elementi. Jaunas vēsmas un aktuālas tendences – tas viennozīmīgi arī ir par viņu!tālr.nr. +371 29817736

Indulis Pelnēns

Digitālo projektu un reklāmas speciālists

Digitālās reklāmas meistars. Pasauli redz caur trešo aci. Kameru. Cilvēks, kurš zina, kā lietām būt – no vienkāršiem reklāmas maketiem līdz pat trendīgiem video, kas koncertzāles vārdu nes tālu pasaulē. Induļa smaids un vienmēr pozitīvā attieksme nāk tandēmā ar nesatricināmu mieru, nosvērtību un izdarību. Teicams komplekts!
tālr.nr. +371 26638899

Sanija Tamuža-Širmane

Pārdošanas un komunikācijas speciāliste

Darbs divos uzņēmumos un studijas vienlaikus? Kāpēc ne? Ar Sanijas darba spējām ne tas vien ir paceļams! Smaidīga, sirsnīga un enerģijas pilna. Savas mārketinga komandas drošais balsts un baterija.
Diāna Daiva Priediena

Projektu daļas vadītāja

Ļoti atvērta un komunikabla personība. Diāna savu darbu veic ar lielu entuziasmu un ļoti profesionāli, iedziļinoties katra detaļā. Iedodiet Diānai tikai dažus pamatpunktus un viņa ļoti ātri uztvers darāmo un izpildīs to augstākajā kvalitātē.tālr.nr. +371 22337541

Ieva Valdmane

Projektu vadītāja

Precīzi un profesionāli īsteno katru projektu, kas tiek uzticēts, kā arī vienmēr gatava palīdzēt citiem. Uzkrātā pieredze pasākumu producēšanā Ievai ļauj ar smaidu sejā doties pretim katram izaicinājumam, lai pasākums būtu izdevies.
tālr.nr. +371 26740757

Edgars Āboliņš

Konferenču un pasākumu organizators

Ļoti zinošs un pieredzējis projektu vadītājs. Populārās mūzikas koncerti ir tie, kuros Edgars jūtas kā "zivs ūdenī". Tehniskā domāšana, pieredze un cilvēcīga attieksme ir tie rādītāji, kurus Edgarā novērtēsiet visvairāk savos pasākumos koncertzālē.tālr.nr. +371 26855569

Elīna Kundziņa

Klientu apkalpošanas vadītāja

Vēsturiska vērtība – strādā koncertzālē no tās pašiem pirmsākumiem. Rūpējas par klientu labsajūtu un klientu atbalsta komandas darbu, lai viss ritētu kā ieeļļots pulkstenis. Un tas lieliski izdodas! Atradīs kopīgu valodu ar jebkuru un tiks galā ar visām kaprīzēm.tālr.nr. +371 28679993

Imants Auznieks

Tehniskās daļas vadītājs

Ne velti Imants ir saņēmis ilggadēju nomināciju kā “Gada tehniskais atbalsts”, jo bez Imanta koncertzāles mehānisms un pulss nav iespējams. Spēs nokonsultēt gan par skatuves tehnisko plānojumu, gan ventilācijas sistēmu darbību. Cilvēks, kura plecs jūtams ikvienā koncertzāles pasākumā.
tālr.nr. +371 26454841

Jurģis Ozols

Vecākais gaismu režisors

Gaismu cilvēks, par kuru runā viņa darbi – ja solījis, tad būs un vēl vairāk. Atsaucīgs, izdarīgs un precīzs – cilvēks, uz kuru var paļauties un kura pasākumi iegūst ne tikai īstās krāsu un gaismu nianses, bet arī vēlmi veidot ilgtermiņa sadarbību.

tālr.nr. +371 22170681

Rainers Kornhubers

Gaismu režisors

Cilvēks ar lielu pieredzi gan teātrī, gan dažāda veida koncertos un citos pasākumos. Pievērš lielu uzmanību detaļām, izvēlas nestandarta mākslinieciskos līdzekļus, tā radot pārdomātas un skaistas gaismu partitūras.
tālr.nr. +371 27170067

Jānis Straume

Skaņu operators

Skaņu pasaule un nianses ir Jāņa ikdiena, kur galvenais trumpis – spēt pielāgoties gan simfoniskā orķestra daudzajām gammām, gan Elīnas Garančas solo koncerta dzidrajam skanējumam. Jānis pats apvieno sevī neiespējamo – cilvēks orķestris. Jāņa māstersfēra – audio skaņu studija.
tālr.nr. +371 28831686

Dainis Meļņiks

Skaņu operators

Atnācu, ieraudzīju, izdarīju – ar šādu piegājienu strādā Dainis, lai visi pasākumi būtu kvalitatīvi un rūpīgi apskaņoti. Uzklausīs un sapratīs, izdarīs un pielāgos, lai ikviens koncertzāles pasākumu skanējums būtu kvalitatīvs – gan konferenču ieraksti, gan lielizmēra koncerti.
tālr.nr. +371 29755414

Gunta Treide

Finanšu un grāmatvedības daļas vadītāja

Finanšu plūsmas, peļņas un zaudējumu aprēķini Guntas priekšā vienkārši padodas. Ar lielisku intuīciju situācijas attīstībā un skatu nākotnes perspektīvā koncertzāle ir drošās finanšu pratējas rokās.

Vita Dimitre

Grāmatvede

Labs grāmatvedis ikdienā ir nemanāms – viņš neuzdod "miljons" jautājumu, bet pedantiski dara savu ikdienas darbu. Dara tā, ka vadītājs to pat nejūt. Vita ir cilvēks ar augstu atbildības sajūtu, koncentrēšanās spējām un apņēmību allaž apgūt ko jaunu.

Iveta Tumaščika

Juridiskās daļas vadītāja

MK noteikumus ēd brokastīs, līgumus – pusdienās, bet iepirkumus – vakariņās. Kā acuraugu sargā koncertzāles tiesiskumu, palīdz risināt sarežģītas situācijas un lieliski paredz to attīstību un riskus. Ar likumiem mums viss ir kārtībā!

Anda Liepa

Iepirkumu speciāliste - jurista palīgs


Baiba Bartkeviča

"Liepājas Mākslas foruma" mākslinieciskā vadītāja

Pasaules vēriens, mākslinieciskas uzdrošināšanās un intelektuālo maņu asināšana – tā ir Baibas ikdiena. Mākslā un mūzikā orientējas kā savā kabatā un ar prieku paver jaunas mākslas virsotnes arī citiem.


Dace Jansone

Klientu apkalpošanas speciāliste

Ja vēlaties uzzināt kaut ko par koncertzāli, sekojiet Dacei sociālajos tīklos! Ja jums ir problēma un esat nonācis līdz koncertzāles Informācijas centram, tad Daces analītiskais prāts un loģiskais piegājiens to atrisinās.

tālr.nr. +371 63424555

Baiba Dišlere

Klientu apkalpošanas speciāliste

Baibas sirsnību, atsaucību un toleranci izbaudījis ikviens, kurš kaut tikai tuvojies koncertzāles biļešu kasei. Viņas atsaucība ir nenovērtējama, arī palīdzot par “Lielo dzintaru” uzzināt mūsu klausītājiem. Īsti “iedzintarojusies” Liepājā.
tālr.nr. +371 63424555