Kalendārs


Saraksta skats

Filtri


PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdienaSvētdiena

Sep 25


DIĀNA ADAMAITE. PĀRCELTIES. ZĪMĒJUMI UN GLEZNAS
17:00

ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMS 2023
19:00

26


DIĀNA ADAMAITE. PĀRCELTIES. ZĪMĒJUMI UN GLEZNAS
17:00

ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMS 2023
19:00

27


DIĀNA ADAMAITE. PĀRCELTIES. ZĪMĒJUMI UN GLEZNAS
17:00

1 000 000 LABU LIETU
19:00

ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMS 2023
19:00

28


DIĀNA ADAMAITE. PĀRCELTIES. ZĪMĒJUMI UN GLEZNAS
17:00

PROJEKTA CIRQUEMUSIQUE RADOŠĀS DARBNĪCAS NOSLĒGUMA PERFORMANCE
19:00

ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMS 2023
19:00

29


DIĀNA ADAMAITE. PĀRCELTIES. ZĪMĒJUMI UN GLEZNAS
17:00

Liepājas Mākslas foruma KOPBIĻETE
18:00

ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDES “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos” ATKLĀŠANA
18:00

ĢITĀRAS VIRTUOZS ŠONS ŠIBE. NEPARASTI
19:00

LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMS 2023
19:00

LMF ATKLĀŠANAS BALLĪTE
21:00

30


DIĀNA ADAMAITE. PĀRCELTIES. ZĪMĒJUMI UN GLEZNAS
17:00

ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMS 2023
19:00

DEJAS IZRĀDE “SATIKT”. IEVAKRISH
15:00

DEMENCES DATU DARBNĪCAS IZSTĀDĒ “PIENA DIENASGRĀMATAS”
15:00

ROOMFUL OF TEETH. AMERIKĀŅU A CAPPELLA BALSIS
18:00

MEDUS GARŠA
18:00

SPĀŅU NAKTSKLUBS. AVANGARDA FLAMENKO
21:00

1


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMS 2023
19:00

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS/LV
11:00

VISI PUTNI SKAISTI DZIED. LĪDZDALĪBAS IZRĀDE
17:00

2


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

3


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

APBURTĀ PRINCESE. KONCERTS BĒRNIEM
11:00

EFEKTĪVI DARBINIEKU MOTIVĒŠANAS INSTRUMENTI – JURIDISKIE UN NODOKĻU ASPEKTI
14:00

4


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

5


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

IZSTĀDE "GAN MIRIS, GAN DZĪVS, GAN NEDZIMIS"
14:00

SVEŠĀ ĀDA
19:00

6


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

GAISMAS ATGRIEŠANĀS | U.MARHILEVIČA UN G.RAČA DZIESMU CIKLS
19:00

VILKI
19:00

7


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

8


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS/LV
11:00

YEN
14:00

THE ROMANTIC ITALIAN TENORS. ROMANTISKIE ITĀĻU TENORI
19:00

9


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

10


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

DŽEZA MŪZIKAS KONCERTS UN IMPROVIZĀCIJAS KOPĀ AR KRISTIANA KALVAS KVARTETU
19:00

11


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

12


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

13


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

J. VĪTOLA STARPTAUTISKAIS PIANISTU KONKURSS. FINĀLS
19:00

14


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

J. VĪTOLA STARPTAUTISKAIS PIANISTU KONKURSS. FINĀLS
19:00

15


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS/LV
11:00

BOSGRĀFS UN SALIETE. BAROKA IEDVESMOTIE
15:00

1 000 000 LABU LIETU
15:00

16


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

BALLETTO DI MILANO. ŠANSONS. BOLERO
19:00

17


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

MEDUS GARŠA
19:00

18


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

NILS FRAHM | Koncerts Liepājā
20:00

19


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

DZIESMU SVĒTKI
19:00

20


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

21


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

DZIESMU SVĒTKI
14:00

DEMENCES DATU DARBNĪCAS IZSTĀDĒ “PIENA DIENASGRĀMATAS”
15:00

VĀRNA. LIDOJUMS VIENĀ CĒLIENĀ
18:00

22


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS/LV
11:00

DZIESMU SVĒTKI
14:00

ZUM ZUM / JAUNS MŪZIKLS
19:00

23


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

24


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

SVEŠĀ ĀDA
19:00

25


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

BĒRNU TEĀTRA IZRĀDE "SPRĪDĪTIS"
16:00

26


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

NĀKAMGAD TAI PAŠĀ LAIKĀ
19:00

27


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

UK QUEEN. A TRIBUTE TO QUEEN
19:00

28


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

KONCERTUZVEDUMS ZIEDONIS
18:00

29


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS/LV
11:00

30


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

31


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

DŽEZA MŪZIKAS KONCERTS UN IMPROVIZĀCIJAS KOPĀ AR VERONIKU CHI CHI
19:00

Nov 1


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

“IR LATVIJA. IR LATVIJA BRĪVA”. LATVIJAS NACIONĀLĀ ARHĪVA IZSTĀDE
11:00

NODARBĪBU CIKLS “IEKLAUSIES. KUSTIES. RADI.”
13:30

2


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

SIMFONIJA TUVĀK. BERLIOZA "FANTASTISKĀ"
19:00

“IR LATVIJA. IR LATVIJA BRĪVA”. LATVIJAS NACIONĀLĀ ARHĪVA IZSTĀDE
11:00

NODARBĪBU CIKLS “IEKLAUSIES. KUSTIES. RADI.”
13:30

3


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

PRIME ORCHESTRA. ROKA SIMFO - ŠOVS
19:00

YEN
19:00

“IR LATVIJA. IR LATVIJA BRĪVA”. LATVIJAS NACIONĀLĀ ARHĪVA IZSTĀDE
11:00

NODARBĪBU CIKLS “IEKLAUSIES. KUSTIES. RADI.”
13:30

4


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

DEMENCES DATU DARBNĪCAS IZSTĀDĒ “PIENA DIENASGRĀMATAS”
15:00

“IR LATVIJA. IR LATVIJA BRĪVA”. LATVIJAS NACIONĀLĀ ARHĪVA IZSTĀDE
11:00

NODARBĪBU CIKLS “IEKLAUSIES. KUSTIES. RADI.”
13:30

5


ANNA PRIEDOLA. IZSTĀDE “PIENA DIENASGRĀMATAS. Demence statistikā un stāstos”
18:00

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS/LV
11:00

LAIMA JANSONE. SAUĻUS PETREIKIS. BALTU ZĪMES
15:00

“IR LATVIJA. IR LATVIJA BRĪVA”. LATVIJAS NACIONĀLĀ ARHĪVA IZSTĀDE
11:00

NODARBĪBU CIKLS “IEKLAUSIES. KUSTIES. RADI.”
13:30